Tafeltennisvereniging Midstars timmert weer aan de weg

Midstars geeft presentatie aan ouders beginnende competitiespelers

Middelstum - Tafeltennisvereniging Midstars kan terugkijken op een geslaagd trainingsweekend. Op vrijdagavond en zaterdag werd er volop getraind door fanatieke jeugdleden en senioren. Zaterdagavond was er een gezamenlijke maaltijd voor iedereen, inclusief de ouders van de jeugd. Het weekend werd afgesloten met een presentatie voor ouders van beginnende competitiespelende jeugdleden.

De vereniging gaat het komende seizoen met drie jeugdteams de competitie in, terwijl er ook een groep jeugdleden de stap om wekelijks al wedstrijden te spelen nog een stapje te ver vinden. Hen zullen we ongetwijfeld in actie zien bij de pupillen/welpentoernooien georganiseerd door de NTTB afdeling Noord. Er staat weer een jeugdgroep en daar wil de club graag verder mee bouwen. Gert-Jan Huiskes (jeugdtrainer Midstars) zegt hierover het volgende: "We willen graag vanaf het begin een serieuze aanpak. We hebben veel enthousiaste jeugd en dat moeten we koesteren. Midstars gaat de jeugd twee keer in de week een training aanbieden. Ja, je kunt best wel zeggen dat het weer begint te leven en dat is de verdienste van een groep fanatieke tafeltennisliefhebbers bij onze club."

Presentatie voor ouders
Dat de club beseft dat ze iedereen nodig heeft om er een fraai geheel van de maken blijkt wel uit het feit dat een aparte presentatie werd gehouden voor de ouders van de jeugdleden. Peter Hanning werd gevraagd om een presentatie te geven. Hij kreeg als opdracht mee om de ouders wat te vertellen over de rol die zij (kunnen) spelen rondom en tijdens de wedstrijden. "Ik kijk met veel plezier terug op deze avond', aldus Hanning, onder meer jeugdtrainer in Hoogezand en Loppersum: "We hebben de tijd genomen voor een kennismakingsrondje, zodat iedereen zichzelf kon voorstellen. Daarna heb ik onder meer verteld over hoe de competitie is opgezet en over de rol van de vader of moeder als coach en verschillende andere onderwerpen kwamen ter sprake. Ik heb het boekje Jeugdbegeleiding van de NTTB als uitgangspunt genomen. De ouders hebben ook allemaal een exemplaar van Midstars gekregen. Dat is een goede zaak. Na vanavond weet iedereen wat er van hen verwacht wordt."

Midstars gaat met een goed gevoel de competitie in. De jeugdcompetitie start op 11 september.

Bron & Foto's: TTV Midstars (25-08-2010)