Ga naar de inhoud

Hilversum de betere tegen niet op volle sterkte spelend KlimaatgroepStars - Middelstum Info

Menu overslaan
Menu
Menu overslaan
Menu

Hilversum de betere tegen niet op volle sterkte spelend KlimaatgroepStars

Vooraf beloofde het een voor Nederlandse begrippen tafeltenniswedstrijd op hoog niveau te worden tussen de nummers één en twee van de eredivisie. Bij KlimaatgroepStars ontbraken de beide Franse kopmannen door verplichtingen elders. Daardoor was de winnaar van de wedstrijd vooraf bekend. En dat gaf de wedstrijd toch een andere dimensie. KlimaatgroepStars verloor door het 5-2 verlies de koppositie.



Het team uit Hilversum heeft zich de afgelopen zomer veelvuldig gemeld op de transfermarkt. Het landskampioenschap is wat daarmee wordt nagestreefd. Dat moet gaan gebeuren met topspelers uit België, Brazilië en Duitsland. Naast de spelers die in Middelstum voor Hilversum in actie kwamen heeft de club nog een tweetal topspelers op de spelerslijst staan. KlimaatgroepStars speelde met de Filippijn Jann Nayre, Colin Rengers en Shuohan Men tegen de Belg Olav Kosolosky, de Braziliaan Joon Shim en de Duitser Kirill Fadeev namens Hilversum.

Jann Nayre opende op uitstekende wijze de wedstrijd voor KlimaatgroepStars. De gehele partij was hij Kirill Fadeev de baas. Dat leverde de Filippijn een overwinning in drie games op. Colin Rengers was in de tweede partij een maatje te klein voor Joon Shim. De cijfers, drie keer 7-11, geven aan dat Rengers ondanks zijn verlies goed tegenpartij kon bieden. Shuohan Men verloor met dezelfde cijfers in drie games van Olav Kosolosky. Daarmee was de pauzestand van 1-2 bereikt.

Veruit de mooiste partij van de middag was die tussen Jann Nayre en Joon Shim. De kleine KlimaatgroepStars speler en zijn tegenstander kregen het publiek een paar keer op de banken na geweldige rally’s. De spelers genoten er zelf ook van. In de vierde game was het Nayre die de partij met 11-4 naar zich toe trok. De tussenstand kwam daarmee op 2-2. Shuohan Men kon het daarna niet bolwerken tegen Kirill Fadeev. De sympathieke KlimaatgroepStars speelster moest in drie games de eer aan de Duitse tegenstander laten. Colin Rengers wist vervolgens één game af te snoepen van Olav Kosolosky. Het afsluitende dubbelspel was een prooi voor de gasten uit Hilversum. Jann Nayre en Shuohan Men konden geen potten breken tegen Joon Shim en Olav Kosolosky. Daarmee kwam de eindstand op 2-5.

De coach van Hilversum, Bert Olofsen, noemde het na afloop van de wedstrijd jammer dat KlimaatgroepStars niet op volle sterkte aan de wedstrijd was begonnen. De gasten hadden gerekend op een wedstrijd op het scherpst van de snede. Het is een gegeven waarmee KlimaatgroepStars en ook de andere ploegen in de eredivisie hebben te maken. Er spelen veel buitenlandse spelers in de eredivisie die de tafeltennissport op professionele wijze bedrijven. Zij spelen meestal meerdere wedstrijden per weekend en moeten keuzes maken waar te spelen en daarbij ook om hun inkomen denken.

De komende twee wedstrijden zijn voor KlimaatgroepStars uitwedstrijden. De eerstvolgende thuiswedstrijd is op zondag 26 oktober 2025 tegen Hercules uit Terborg.

Bron & foto: KlimaatgroepStars (29 september 2025)
© Stichting Middelstum-info
Menu overslaan
Hoofdsponsors van onze website
Terug naar de inhoud